Przewodnik – HelpDesk 24h

Dzięki usłudze SpiderLook HelpDesk możesz od teraz być całkowicie spokojny. Jeśli masz jakiekolwiek zapytania lub nawet problemy dotyczące działania naszych usług – w czasie rzeczywistym otrzymasz szybko niezbędne wsparcie techniczne, odpowiedzi na nurcujące się pytania a nawet informacje handlowe.

Dostęp do SpiderLook HelpDesk możesz uzyskać w dowolnym czasie – z dowolnego miejsca. Aby skorzystać z usługi, możesz po prostu zalogować się na swoje konto w serwsie SpiderLook lub za pomocą adresu e-mail bez logowania. Jak widzisz, aby zgłosić problem lub zadać pytanie nie jest wymagane konto użytkownika ani rejestracja (chociaż zalecane). Wszystko dla Twojej wygody i prędkości otrzymania tzw. informacji zwrotnej.

Oprócz rozmowy on-line, otrzymasz dodatkowo kopię całej konwersacji na podany adres.e-mail. Jest to niezwykle pomocne, zwłaszcza, gdy opowiedź na Twoje zgłoszenie jest dosyć rozbudowana i zawiera szczegółowe informacje. Możesz także użyć systemu Predefiniowanych odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania korzystając w SpiderLook HelpDesk z działu FAQ.

Co najważniejsze – usługa SpiderLook HelpDesk działa 24h na dobę, więc nawet w nocy, gdy coś się zadzieje – pisz a my odpowiemy i pomożemy.

Jeśli chcesz siędowiedzieć więcej o usłudze SpiderLook HelpDesk lub masz jakiekolwiek inne pytania – pisz śmiało na adres: support@spiderlook.com